čtvrtek 30. dubna 2015

Proč pracovat jako finanční poradce v Modré pyramidě

Hledáte stabilní pozici v oblasti financí se zázemím silného partnera, který vám nabídne finanční ohodnocení podle vašeho nasazení, kvalitní vzdělávání zdarma a další výhody? Pak vám s největší pravděpodobností bude vyhovovat práce finančního poradce v Modré pyramidě.


Propracované vzdělávání zdarma

Jednou z největších výhod, které Modrá pyramida poskytuje, je kvalitní propracované vzdělávání. Nový poradce tak získá všechny potřebné znalosti a dovednosti, které mu umožní stát se odborníkem ve finančnictví.
Vzdělávání je zaměřené na dvě oblasti - finanční produkty a komunikační dovednosti.
Vzdělávání probíhá cca tři měsíce a skládá se ze vstupního školení, e-learningu a Akademie finančního plánování ve dvou blocích a finančních produktů. V dalších měsících vás čeká rovněž finanční akademie a získávání znalostí z produktové nabídky. V závěru školení získáte certifikát odbornosti. Vzdělávání poskytuje Modrá pyramida kontinuálně i všem finančním poradcům ve své distribuční síti.
Součástí vzdělávání je nejen získávání znalostí a dovedností, ale i jejich propojení s využitím osobnostních rysů metodou Struktogram a vzájemné komunikace s klientem s využitím Triogramu.


Zázemí stabilní společnosti

Lidé rádi pracují ve velkých a stabilních společnostech, které jim nabízejí základní jistoty. Modrá pyramida působí na trhu úspěšně již 20 let. Má silné zázemí finanční skupiny Komerční banky a Société Générale.
Jistotu stabilní společnosti oceňují i klienti při výběru bankovní společnosti. Díky tomu si budete snáze budovat svou klientelu.

Další výhody práce v Modré pyramidě

Práce finančního poradce v Modré pyramidě vám nabízí motivující finanční ohodnocení odpovídající vašemu výkonu. Pokud vám vadí limity, které máte dosud jako zaměstnanec, jistě to oceníte.

Modrá pyramida nabízí rovněž příležitost pro odborný i osobní růst, prostor pro seberealizaci a možnost kariérního růstu.